Kameralı Güvenlik Çözümleri

Kameralı Güvenlik Sistemleri Kurulumu

Dünyanın önde gelen kameralı güvenlik sistemi markalarının en güncel ürünleriyle ihtiyaca göre projeleri tasarlamak, kurulumunu yapmak, eksik kalan projelerinizi tamamlamak Leta Teknoloji’nin faaliyet alanlarındandır. Leta Teknoloji, profesyonel iş prensiplerini uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlayacak en hızlı servisi sunmaktatır.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Kameralı Güvenlik Sistemleri

Leta Teknoloji, karmaşık ve akıllı bina uygulamalarıyla entegre çalışan kameralı güvenlik sistemi altyapılarının tasarım, kurulum ve sonrasında bakım hizmeti vermektedir. Kameralı güvenlik teknolojisi ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmektedir.  Kameralı güvenlik altyapı ve güvenlik sektöründeki gelişmeler konusunda müşterilerimizi bilgilendirerek,  güvenlik açıklarını kapatmalarına yardımcı olmaktayız.

Güvenliğiniz için güvenlik kamerası sistemleri, kullanım alanlarına ve ortam koşullarına göre seçilmelidir. Güvenlik kamerasının iç ortamda mı, dış ortamda mı kullanılacağı, analog mu ip mi olacağı oldukça önemlidir. 

Dış ortamda kullanılacak güvenlik kamerası, suya, toza karşı korumalı olmadır. İlkim koşullarına yani yılın en sıcak ve soğuk ısı dereceleri hesaplanarak seçilmelidir. Kameranın gece ve gündüz görüş mesafesine dikkat edilmelidir.  Analog CCTV kamera ve ip kamera sistemleri arasında ciddi çözünürlük farkı vardır.

ip ve Ahd Kameralı Güvenlik Sistemi Kurulumu

AHD kameralı güvenlik ve ip kameralı güvenlik sistemi kurulumunu veya kameralı güvenlik sistem sorununu kendi başınıza çözmek ve düzeltmek zor olabilir. Sorunu araştırmak ve çözümler geliştirmek için yerinde desteğe ihtiyacınız varsa, Leta Teknoloji, hızlı servis ekibi bu alanda deneyim ve bilgisiyle sizlere yardımcı olacaktır.

Doğru altyapı tercihi gelecekte maliyetlerinizi ciddi olarak etkileyecektir. Cat6 veya cat7 data kablosu kulanılması gereken güvenlik kamerası altyapı kurulum maliyetini düşürmek için cat5e veya bakır yoğunluğu düşük data kablosu tercih ediliyor.  Gelecekte, güvenlik kameralarını ve kameralı güvenlik kayıt cihazını güncel teknoloji ile yenilemek istediğinizde; kameralı güvenlik yapısal kablolama altyapısınıda değiştirmeniz gerekecektir. 

Analog kameralı güvenlik sistemini ip kameralı güvenlik sistemine dönüştürmek için yardıma mı ihtiyacınız var?
Dünyanın önde gelen kameralı güvenlik markalarının ürünleriyle projelerinizi tasarlamak ve tamamlamak için  desteğe ihtiyacınız varsa, yardım için bizi aramanız yeterli olacaktır.
 1. Kampüsler için kameralı güvenlik sistemlerinin kurulumu,
 2. Site kameralı güvenlik sistemi tasarım, kurulum ve servis hizmetleri
 3. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kameralı güvenlik sistemini tasarlamak ve kurmak
 4. Yönetilebilir ve güvenilir kameralı güvenlik ağlarını tasarlamak ve kurulumunu tamamlamak,
 5. Kablosuz ağ çözümlerini kullanarak kameralı güvenlik sistemlerini kurmak,
 6. Kameralı güvenlik fiber optik ve bakır kablolama
 7. Kameralı güvenlik izleme odası kurulumu
 8. Fiber Optik Kablo Sonlandırma

  Leta Teknoloji,  indoor ve outdoor fiber optik single mode ve multimode fiber optik kablo sonlandırma, ek, test ve etiketleme yapmaktadır.

Kameralı Güvenlik Sistemi İzleme Odası

Çevre ve iç kameralı güvenlik sistemleri 7/24 görüntüleri izlemek ve olay anında müdahale edebilmek için izleme odalarıyla birlikte kullanılmaktadır. İzleme odası tasarım, kurulum ve bakımında nelere dikkat edilmelidir?

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  100. Yıl Mah. Reşit Galip Cd. No: 6/6
  GOP Çankaya ANKARA

  TELEFON

  0850 304 01 18
  0312 479 39 77
  0533 458 58 72

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com