Kameralı Güvenlik

CCTV security camera on white isolated background. 3d

Kameralı Güvenlik Sistemleri

Karmaşık ve akıllı bina uygulamalarıyla entegre çalışan kameralı güvenlik sistemi altyapılarının tasarım, kurulum ve sonrasında bakım hizmeti vermekteyiz. Kameralı güvenlik teknolojisi ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmektedir.  Kameralı güvenlik altyapı ve güvenlik sektöründeki gelişmeler konusunda müşterilerimizi bilgilendirerek,  güvenlik açıklarını kapatmalarına yardımcı olmaktayız.

AHD kameralı güvenlik ve ip kameralı güvenlik sistemi kurulumunu veya kameralı güvenlik sistem sorununu kendi başınıza çözmek ve düzeltmek zor olabilir. Sorunu araştırmak ve çözümler geliştirmek için yerinde desteğe ihtiyacınız varsa, Leta Teknoloji, hızlı servis ekibi bu alanda deneyim ve bilgisiyle sizlere yardımcı olacaktır.

Doğru altyapı tercihi gelecekte maliyetlerinizi ciddi olarak etkileyecektir. Cat6 veya cat7 data kablosu kulanılması gereken güvenlik kamerası altyapı kurulum maliyetini düşürmek için cat5e veya bakır yoğunluğu düşük data kablosu tercih ediliyor.  Gelecekte, güvenlik kameralarını ve kameralı güvenlik kayıt cihazını güncel teknoloji ile yenilemek istediğinizde; kameralı güvenlik yapısal kablolama altyapısınıda değiştirmeniz gerekecektir. 

Analog kameralı güvenlik sistemini ip kamera çözümüne geçirmek için yardıma mı ihtiyacınız var?

Dünyanın önde gelen kameralı güvenlik markalarının ürünleriyle projelerinizi tasarlamak ve tamamlamak için  desteğe ihtiyacınız varsa, yardım için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Neler yapıyoruz?

Altyapı Bakım ve Destek
“Ağ altyapı donanımlarının periyodik bakımlarının yapılması; sistem kesintilerini azaltır, güvenliği ve güvenirliliği artırır, donanımların ömrünü uzatır ve enerji tüketimini azaltır.”

Kameralı Güvenlik Sistemi İzleme Odası

Çevre ve iç kameralı güvenlik sistemleri 7/24 görüntüleri izlemek ve olay anında müdahale edebilmek için izleme odalarıyla birlikte kullanılmaktadır. İzleme odası tasarım, kurulum ve bakımında nelere dikkat edilmelidir?

Cat 6 Data Kablosu

Cat6  kablo, 10 Gbps, 250 MHz bant genişliğine kadar destekler.

Cat 6a Data Kablosu

Cat6a  kablo, cat6 kablonun kapasitesinin iki katıdır. 10 Gbps, 500 MHz bant genişliğine kadar destekler. 100 metreye kadar veri iletimi sağlar.

Cat 7a Data Kablosu

10 Gbps, 1000 MHz’e kadar band genişliğine destekler. Kısa mesafede ve backbone kablolamada fiber optik kablolamaya uygun bir alternatiftir.

Etiketler

kameralı güvenlik sistemi, kameralı güvenlik sistemleri, güvenlik kamerası, kamera güvenlik, ip kameralı güvenlik sistemi

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  100. Yıl Mah. Reşit Galip Cd. No: 6/6 GOP Çankaya ANKARA

  TELEFON

  0312 479 78 76
  0533 458 58 72

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com