Kazanımlarla "Gelecek", denemesinavi.online adresinde...

Hayat bir sınavdır. 

Öğrencilerin, okulunu, arkadaşını ve öğretmenlerini özlediği bu günler geride kalacak ve unutulacak. Online deneme sınavı ile öğrendiğiniz her konu size kazandırmaya ve geleceğe güvenle bakmanıza yardımcı olacaktır. 

Çocuğunun geleceğinden kaygı duyan veliler, denemesinavi.online çocuğunuzun evde eğitime devam edeceği adrestir.

Nesilleri geleceğe hazırlayan, eğitime ara vermeden devam etmek isteyen öğretmenleri ve eğitim kurumlarını; öğrencileri ile buluşturan denemesinavi.online adresimizi ziyaret ederek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

kameralı güvenlik sistemi kurulumu

Uzaktan Eğitim Hiç Bu Kadar Yakın Olmadı!

01
Öğretmenler

On-line eğitimler, eğitim videoları, eğitim dokümanları ve deneme sınavları hazırlayarak, eğitimde fırsat eşitliğinin en önemli özneleri olurlar.

02
Okul / Kurs / Yayınevleri

Gerek kendi öğrencileri gerekse sistemde yer alan tüm diğer öğrencilere eğitim videoları ve dokümanları ile, denem sınavları ile ulaşabilirler.

03
Deneme Sınavları

Öğrenciler ve Adaylar, sistemde yer alan, bilindik tüm deneme sınavları alternatifler faydalanabilirler. Ölçme ve Değerlendirme altyapısı çok kuvvetlidir.

04
Öğrenciler

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla, yayın ağımızda bulunan sitelerde yer alarak, eksik ve zayıf oldukları kazanımları ve konuları tamamlayabilirler ve güçlendirebilirler.

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  Yeni Batı Mh. Necip Fazıl Cd. Hittown 13 F/BB
  Batıkent Yenimahalle ANKARA

  TELEFON

  0850 304 01 18
  0312 479 78 76
  0312 479 39 77

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com