CCTV Kameralı Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumu

Dünyanın önde gelen kameralı güvenlik sistemi markalarının en güncel ürünleriyle ihtiyaca göre projeler tasarlıyoruz. Profesyonel iş prensiplerini uygulayarak kameralı güvenlik sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. Eksik kalan projelerinizi tamamlayarak, müşteri memnuniyetini sağlayacak en hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Kameralı Güvenlik Sistemleri

   CCTV güvenlik kamera teknolojisi ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmektedir. Güvenlik kamera sistemleri, akıllı bina uygulamalarıyla da entegre çalışabilmektedir. Leta Teknoloji, güvenlik kamera sistemleri altyapı tasarımı, kurulumu ve sonrasında bakım hizmeti vermektedir.

   Kameralı güvenlik altyapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Leta Teknoloji, müşterilerini bilgilendirmektedir. Böylece müşterileri, en güncel teknoloji ile üretilmiş kamera, dvr, nvr  ve altyapıları konusunda bilgi sahibi olmaktadır. Zamanla oluşan kameralı güvenlik açıklarını kapatmalarına yardımcı olmaktadır.

   Güvenliğiniz için güvenlik kamerası sistemleri, kullanım alanlarına ve ortam koşullarına göre seçilmelidir. Güvenlik kamerasını iç ortamda mı, dış ortamda mı kullanacaksınız?  HD-SDI, AHD, HD-CDI, HD-TVI  mı yoksa ip kameralı güvenlik sistemi mi olmalı?

   Dış ortam güvenlik kamerası, suya, toza, sıcağa ve soğuğa karşı korumalıdır. İlkim koşullarına yani yılın en sıcak ve en soğuk ısı dereceleri hesaplanarak seçilmelidir. Kameranın gece ve gündüz görüş mesafesine dikkat edilmelidir.  Analog CCTV kamera ile ip kamera sistemleri arasında ciddi çözünürlük farkı vardır.  Yüksek çözünürlüklü görüntü ve kayıt için ip kameralı sistemler tercih edilmelidir. 

CCTV Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu

   AHD kameralı güvenlik ve ip kameralı güvenlik sistemi kurulumunu veya kameralı güvenlik sistem sorununu kendi başınıza çözmek ve düzeltmek zor olabilir. Sorunu araştırmak ve çözümler geliştirmek için yerinde desteğe ihtiyacınız varsa, Leta Teknoloji, hızlı servis ekibi bu alanda deneyim ve bilgisiyle sizlere yardımcı olacaktır.

   Yeni bir güvenlik kamera sistemine mi ihtiyacınız var? Yoksa var olan kameralı güvenlik altyapısına ilaveler mi yaptırmak istiyorsunuz?  Leta Teknoloji, hem kablolu hem de kablosuz çözümlerle kameralı güvenliğinizi modernize edecektir.

  ip kameralı güvenlik kurulum maliyetini düşürmek için cat5e veya bakır yoğunluğu düşük data kablosu tercih ediliyor.   Gelecekte, güvenlik kameralarını ve kameralı güvenlik kayıt cihazını güncel teknoloji ile yenilemek istediğinizde; kameralı güvenlik yapısal kablolama altyapısını da değiştirmeniz gerekecektir.  Doğru altyapı tercihi gelecekte maliyetlerinizi ciddi olarak etkileyecektir. Cat6 veya cat7 data kablosu tercih edilmelidir.

Analog kameralı güvenlik sistemini ip kameralı güvenlik sistemine dönüştürmek mi istiyorsunuz?
Dünyanın önde gelen kameralı güvenlik markalarının ürünleriyle projelerinizi tasarlamak ve tamamlamak için  desteğe ihtiyacınız varsa, yardım için bizi aramanız yeterli olacaktır.
 1. Güvenlik kamerası aldınız. Montaj ve kurulumunu mu yaptırmak istiyorsunuz?

  Ofisinizi ya da evinizi başka bir adrese taşıdınız. Mevcut kameralı güvenliğinizi yeni adresinize taşımak istiyorsunuz. Yoksa elinizde olan kamera sisteminin montajını mı yaptırmak istiyorsunuz? Leta Teknoloji, kameralı güvenlik standartları doğrultusunda profesyonel iş prensipleriyle tasarım ve kurulum yapacaktır.

 2. Yeni bir kameralı güvenlik için ürün seçiminden kurulumuna kadar bir uzmana mı ihtiyacınız var?
 3. Mevcut güvenlik kamera sisteminiz için servis ve onarım ihtiyacınız mı var?
 4. Mevcut bir kameralı güvenlik sisteminizi güncel teknoloji ile yenilemek istiyorsunuz. Ancak sil baştan başlamak istemiyorsunuz.
 5. Kablosuz ağ çözümlerini kullanarak güvenlik kamera sistemi kurulumu mu yaptırmak istiyorsunuz?
 6. Kameralı güvenlik sisteminiz için bakım anlaşması yapabileceğiniz ve hızlı servis hizmeti alacağız firma mı arıyorsunuz?
 7. Kameralı güvenlik izleme odası kurulumu
 8. Fiber Optik Kablo Sonlandırma

  Leta Teknoloji,  indoor ve outdoor fiber optik single mode ve multimode fiber optik kablo sonlandırma, ek, test ve etiketleme yapmaktadır.

Kameralı Güvenlik Sistemi İzleme Odası

Çevre ve iç kameralı güvenlik sistemleri 7/24 görüntüleri izlemek ve olay anında müdahale edebilmek için izleme odalarıyla birlikte kullanılmaktadır. İzleme odası tasarım, kurulum ve bakımında nelere dikkat edilmelidir?

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  Yeni Batı Mh. Necip Fazıl Cd. Hittown 13 F/BB
  Batıkent Yenimahalle ANKARA

  TELEFON

  0850 304 01 18
  0312 479 78 76
  0312 479 39 77

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com