Kurumsal

Neler Yapıyoruz

Leta Teknoloji Arge Bilişim Danışmanlık Ltd.Şti, müşterilerinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, marka bağımsız olarak hizmet sunmaktadır. Leta Teknoloji Arge Bilişim Danışmanlık Limited Şirketi, donanım ve yazılım planlama, teknik destek, ağ tasarımı, network kurulumu, kablosuz ağ çözümleri, turnike geçiş sitemleri, personel devam kontrol ve yemekhane takip sistemleri, kameralı güvenlik sistemleri, sistem taşıma, sistem entegrasyon, bakım, onarım, servis ve koruyucu bakım gibi geniş yelpazede destek hizmetleri sunmaktadır.

Günümüzde kurum ve kuruluşların en kritik gereksinimlerinden biri, iletişim ve güvenlik altyapılarıdır. Ancak, uluslararası standartlarda işçilik ve kaliteli malzeme ile yüksek performanslı ve kesintisiz çalışan ağ ve güvenlik sistemleri kurulabilir.

Kurumunuzun veya işletmenizin ihtiyaç ve öncelikleri zamanla değişirken, Leta Teknoloji otomasyon altyapı ve sistemlerinizin kesintisiz çalışması için bakım ve destek hizmetleriyle size yardımcı olacaktır.

Dünyanın en yaygın donanım ve yazılım üreticilerinin deneyimlerinden ve çözümlerinden faydalanan Leta Teknoloji; yapısal kablolama (cat6, cat7, telefon, fiber optik kablolama), server, bilgisayar, geçiş kontrol sistemleri ve kameralı güvenlik esaslı tüm sistemlerde, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca firmamız destek talep eden IT şirketlerine gerektiğinde tecrübesini sunmakta, çözüm ortağı olarak birikimini paylaşmaktadır.

Uluslararası standartlara bağlı kalan Leta Teknoloji, bugüne kadar, network, elektrik ve güvenlik sektörleri kapsamında önemli altyapı projelerini gerçekleştirmiştir. Destek bakım onarım anlaşmalı müşterilerine 7/24 hızlı ve kesintisiz servis veren firmamız, ayrıca anlaşmasız müşterileri için de uygun servis seçeneklerini sunmaktadır. HP, Dell, Qnap, Panasonic, Pelco, Haikon, Inform, Legrand, APC, Fortugate, Cisco, Ruckus, Ubnt ürünleri ile sorunsuz çalışan network sistemleri kurmakta ve kurulum sonrası desteğini de vermektedir. Bunların yanı sıra Leta Teknoloji Arge Bilişim Danışmanlık Ltd.Şti, son kullanıcılar için, bilişim sektörünün öncü firmalarından HP, LENOVO, DELL, ASUS, CASPER, SAMSUNG, TOSHIBA bünyesinde üretilmekte olan markalı bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, sunucu, yedekleme üniteleri ve kesintisiz güç kaynakları satışını yapmakta ve kurulum ile servis hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Bilişim hizmetine ihtiyaç duyan tüm firma ve kurumların, hedeflerine en verimli ve etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak anahtar teslim ürün ve hizmetler sunmaktır. Bunun için:

misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Bizimle birlikte çalışan tüm firma ve kurumların, bilişim hizmetine en verimli ve etkin bir şekilde ulaşmalarını hedefleyen misyonumuz doğrultusunda

sektörün lider kuruluşlarından olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  Yeni Batı Mh. Necip Fazıl Cd. Hittown 13 F/BB
  Batıkent Yenimahalle ANKARA

  TELEFON

  0850 304 01 18
  0312 479 78 76
  0312 479 39 77

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com