Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama, cat6 kablolama, cat7 kablolama, data kablosu sonlandırma

Yapısal Kablolama Çözümleri

Yapısal kablolama ve bağlantı ürünleri ses, video, veri ve ağa bağlanması gereken sistemlerin entegrasyonunu sağlar.

Leta Teknoloji, iletişim ağları için aktif ve pasif yapısal kablolama sistemlerinin kurulumunu yapar. cat6, cat7, cat8 data kablolaması ve sm, mm fiber optik kablolama çözümlerinde ileriye dönük sistem tasarım ve kurulumu yapan firmamız, yatırımların uzun vadede “Kalıcı Kablolama Çözümü” olmasını planlar.

Biz, AMP, Legrand, HCS, Nexans, Excel gibi modüler ve yüksek kaliteli kablo, data prizi, patch panel, patch kablo üreten markaların ürünlerini siz müşterilerimize öneriyoruz. Network altyapı kablolama ürünlerinin kalite performansını etkileyen en önemli etkenlerden birisi de işçiliktir. Uluslararası standartlara uygun işçilik hizmeti vererek, cat6, cat7 ve cat8 data kablosu sonlandırma, test ve etiketleme ile network altyapı haritasını çıkarma işlerini yapmaktayız. Yapısal kablolama sisteminde verim ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyata kalıcı data iletişim altyapı kurulumlarını yapmaktayız.

Yapısal Kablolama ve Altyapı Çözümleri

Altyapı Bakım ve Destek
“Ağ altyapı donanımlarının periyodik bakımlarının yapılması; sistem kesintilerini azaltır, güvenliği ve güvenirliliği artırır, donanımların ömrünü uzatır ve enerji tüketimini azaltır.”

Data kablolamasında hangi kablo tercih edilmeli

Cat 6 Data Kablosu

Cat6  kablo, 10 Gbps, 250 MHz bant genişliğine kadar destekler.

Cat 6a Data Kablosu

Cat6a  kablo, cat6 kablonun kapasitesinin iki katıdır. 10 Gbps, 500 MHz bant genişliğine kadar destekler. 100 metreye kadar veri iletimi sağlar.

Cat 7a Data Kablosu

10 Gbps, 1000 MHz’e kadar band genişliğini destekler. Kısa mesafede ve backbone kablolamada fiber optik kablolamaya uygun bir alternatiftir.

Cat 8 Data Kablosu

En hızlı veri aktaran utp bakır kablodur. 2 Ghz (2000 Mhz) kadar band genişliğini destekler. Cat6 kabloya göre 4 kat daha hızlı veri aktarır. Cat8 patch cord 40 Gbps ye kadar veri aktarımını destekler. Kısa mesafede ve backbone kablolamada fiber optik kablolamaya uygun bir alternatiftir.

Profinet Kablosu

Endüstriyel otomasyon profinet uygulamalarında veri aktarımı ve haberleşme için kullanılan kablodur.

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ

  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  100. Yıl Mah. Reşit Galip Cd. No: 6/6 GOP Çankaya ANKARA

  TELEFON

  0312 479 78 76
  0533 458 58 72

  E-POSTA

  info@letateknoloji.com